sompex-lighting-logo

Sompex Lighting

Zaprojektowane z niepowtarzalnym wyczuciem stylu, stworzone z pasją i niemiecką precyzją – kolekcja Sompex Lighting to fascynująca podróż do ery modernizmu i odważna kreacja przyszłości oświetlenia. Różnorodność materiałów i tekstur, pochwała minimalizmu i prostoty w niespotykanej dotąd formie. Kinkiety, lampki stołowe i lampy podłogowe – Sompex Lighting to przyszłość nowoczesnego oświetlenia.
sompex-logo

Sompex Lifestyle

Ekskluzywna kolekcja dekoracji i domowych akcesoriów, niezwykła kreacja łącząca blask światła, uniwersalizm i artyzm szkła. Projekty pełne wyobraźni, konstruktywizm, zaskakujące połączenie formy i funkcji – Sompex Lifestyle to świeże spojrzenie na aranżację wnętrz, detale przepełnione prostotą z niepowtarzalną kreatywnością.
sompex-logo

Sompex Clocks

Ponadczasowy design stworzony z wykorzystaniem modernistycznej prostoty i minimalistycznej formy oraz nowoczesnej wolności kształtów i struktur, zakrapiany duchem czasu. Sompex Clocks to kolekcja, która odmierza czas nowoczesnego życia. Zegary ścienne i stołowe do ozdoby salonu, kuchni, biura i sypialni, harmonizujące się z chłodem stonowanych i przejrzystych wnętrz, jak również ciepłą klasyką i misternymi dekorami awangardy i loftu
villeroy-boch-logo

Villeroy&Boch Lighting

Podróż po europejskich stolicach osobliwego designu. Poruszające wyobraźnię sygnowane logiem Villeroy&Boch lampy, fascynująca gra światła i cieni, perfekcyjna realizacja projektów ubogich w detale, bogatych w szlachetne, indywidualne formy. Emanująca świeżością kolekcja oświetlenia Villeroy&Boch Lighting to urodzajna próba odrzucenia ornamentu, hołdująca czyste płaszczyzny i geometryczne kształty.
logo-5

Original BTC

Powiew postindustrialnej świeżości odważnie przenikający do nowoczesnego designu – kolekcja Original BTC to efekt rzemieślniczej pracy nad każdym detalem i kreatywności projektantów, którzy dostrzegli piękno w pofabrycznych wnętrzach. Zainspirowani ich surowym charakterem, swobodą w łączeniu materiałów, brakiem pozornej perfekcji stworzyli lampy, które otrzymały najwyższe możliwe wyróżnienie w swoim kraju. Koniecznie sprawdźcie te, wykonane z materiału zwanego BoneChina
logo-4

Davey Lighting

Z przemysłowych przestrzeni do współczesnych wnętrz – kolekcja Davey Lighting udowadnia, że industrialna niedoskonałość to najlepszy sposób na przełamanie perfekcji i wyidealizowanych mocno nowoczesnych aranżacji. Ręcznie wykonane lampy o solidnej konstrukcji, niezwykłe połączenia szkła, aluminium i stali, oświetlenie, na którym zaznacza się upływający czas.
logo-1

Beadlight

Dyskrecja, prostota, w punkt trafiona koncepcja oświetlenia praktycznego i użytecznego, w której uwagę skierowano również na niepowtarzalny design. Beadlight to kolekcja spotów, punktowych źródeł światła, lamp biurkowych,  podłogowych a przede wszystkim ściennych, które ubrano w ekskluzywną stylizację ze srebra, złota i niklu obitego ręcznie szytą skórą. Wyszukany minimalizm a przy tym na nowo zdefiniowana funkcja i rola światła.