sompex-lighting-logo

Sompex Lighting

Zaprojektowane z niepowtarzalnym wyczuciem stylu, stworzone z pasją i niemiecką precyzją – kolekcja Sompex Lighting to fascynująca podróż do ery modernizmu i odważna kreacja przyszłości oświetlenia. Różnorodność materiałów i tekstur, pochwała minimalizmu i prostoty w niespotykanej dotąd formie. Kinkiety, lampki stołowe i lampy podłogowe – Sompex Lighting to przyszłość nowoczesnego oświetlenia.
villeroy-and-boch

Villeroy&Boch Lighting

Podróż po europejskich stolicach osobliwego designu. Poruszające wyobraźnię sygnowane logiem Villeroy&Boch lampy, fascynująca gra światła i cieni, perfekcyjna realizacja projektów ubogich w detale, bogatych w szlachetne, indywidualne formy. Emanująca świeżością kolekcja oświetlenia Villeroy&Boch Lighting to urodzajna próba odrzucenia ornamentu, hołdująca czyste płaszczyzny i geometryczne kształty.
sompex-logo

Sompex Lifestyle

Ekskluzywna kolekcja dekoracji i domowych akcesoriów, niezwykła kreacja łącząca blask światła, uniwersalizm i artyzm szkła. Projekty pełne wyobraźni, konstruktywizm, zaskakujące połączenie formy i funkcji – Sompex Lifestyle to świeże spojrzenie na aranżację wnętrz, detale przepełnione prostotą z niepowtarzalną kreatywnością.
sompex-logo

Sompex Clocks

Ponadczasowy design stworzony z wykorzystaniem modernistycznej prostoty i minimalistycznej formy oraz nowoczesnej wolności kształtów i struktur, zakrapiany duchem czasu. Sompex Clocks to kolekcja, która odmierza czas nowoczesnego życia. Zegary ścienne i stołowe do ozdoby salonu, kuchni, biura i sypialni, harmonizujące się z chłodem stonowanych i przejrzystych wnętrz, jak również ciepłą klasyką i misternymi dekorami awangardy i loftu